Rodinné plávanie

Rodinné plávanie je neorganizovaný voľný pobyt jednej rodiny v bazéne bez rušenia verejnosťou. Inštruktor je v tomto prípade v klubových priestoroch, ale mimo bazéna a za deti zodpovedá výhradne rodič. Pobyt má dĺžku 60 min. + čas potrebný na hygienu a oblečenie sa. 

V ponuke máme klubovú permanentku. Zahŕňa 2 dospelé osoby a max. 2 deti do 6r. Prečo iba do 6 rokov? Pretože bazén je od apríla 2019 určený výhradne pre bäbátká a batoľatá a voda v ňom je špeciálne upravovaná. Na návšteve klubu môžete využiť aj rodinnú infra saunu.  

Permanentku na 5 alebo 10 vstupov si môžete prevziať osobne na Vašej 1. návšteve. Slúži zároveň aj ako klubové členské za príslušný rok. (80€) Má platnosť 1 rok. Je neprenosná na inú osobu, teda nemôžete ju požičať známemu(ej), aby s ňou prišiel namiesto Vás. Môže však prísť s Vami. (2 dospelé osoby a 2 deti do 6 rokov)

Jednorázový prenájom bazéna má za cieľ vyskúšanie si pobytu vo vode s dieťaťom pred návštevou kurzu plávania. 

Čo si treba priniesť?

Čisté prezúvky-najlepšie penové, gumové, plavky pre seba a dieťa (NIE JEDNORÁZOVÉ PLIENKY !), uterák pre seba a pre dieťa, mydlo - pred vstupom do bazéna je dovolené použiť iba klasické mydlo pre seba a dieťa (sprchové gély výrazne znečisťujú a kalia vodu v bazéne) - po plávaní je možné použiť akékoľvek mydlá a sprchové gély, potreby na prebalenie, čistú plienku, vatu do uší, hrebeň

Bez plaviek pre bábätko nie je možný vstup do bazéna.

Hygiena

Dôkladné osprchovanie celého tela klasickým mydlom bez plaviek je dôležité, aj keď sa rodič sprchoval doma! Prečo? Pri nezodpovednom prístupe môže tzv. biologický odpad z tela človeka, teda odlupujúce sa šupiny kože, mikroflóra na slizniciach genitálií, konečníku a proces potenia výrazne znečistiť vodu pre " plávanie " detí. Samozrejme sa treba opätovne presprchovať, aby voda nebola znečistená mydlom.

V prípade, ak sa chce rodič ponárať, je nevyhnutné použitie kúpacej čiapky. Taktiež polodlhé alebo dlhé vlasy je potrebné vypnúť. Dôkladne si odlíčiť makeup! Používanie čistých vypratých a vysušených plaviek pred každým plávaním považujeme za samozrejmosť. Po osprchovaní rodič prepláchne svoje plavky vodou a oblečie si ich.

Vstup do bazéna je prísne zakázaný osobám s horúčkou, zápalom očných spojiviek, kožnými chorobami, hnačkou, chorobami sprevádzanými výtokom a bacilonosičom črevných chorôb. Ďalej osobám, ktoré sú v karanténe pre výskyt infekcie v kolektívoch a aj príslušníkom rodiny, kde sa vyskytla nákazlivá choroba.

Ako si zarezervovať rodinné plávanie?

Dolu je rezervačný formulár. Vyplňte ho a odošlite. Rezervujte si len čas uvedený v rozvrhu. Do správy nám uveďte kontakt na Vás, kde Vám rezerváciu budeme môcť potvrdiť. Bez potvrdenej rezervácie je Vaša rezervácia neplatná. Administratívu ako je aj napr. odovzdanie permanentky zrealizujeme po Vašom príchode do klubu. 

Rodinné  plávanie - permanentka 

5 vstupov x 60 min. /2 dospelí + 2 deti do 6r./

 80€Prenájom bazéna 2 dospelí + 2 deti do 6r.

60 min. + čas na hygienu a oblečenie sa

18€

Víkendové rezervácie prijímame do piatka do 12:00 hod.

Rezervácie pre rodinné plávanie


Na rezervácie odpovedáme v pracovné dni od 9:00 do 17:00hod.

V prípade zrušenia zarezervovaného termínu v deň rezervácie Vám termín z permanentky prepadá.